O Władysławowie

Władysławowo to niewielkie miasto leżące w północnej Polsce nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. W mieście znajduje się port rybacki wraz z mariną dla jachtów pełnomorskich. Władysławowo dzięki rozbudowanej infrastrukturze turystycznej oraz wielu kąpielisk od wielu lat jest odwiedzane przez tysiące turystów w okresie wakacji letnich i nie tylko.

 

Każdego roku w mieście odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych, między innymi Letnie Koncerty Organowe oraz koncerty najbardziej popularnych w Polsce zespołów muzyki popowej.

 

Dla osób, które są fanami sportów wodnych Zatoka Pucka jest jednym z najlepszych miejsc w Europie do uprawiania windsurfingu oraz kitesurfingu, natomiast na fanów wycieczek rowerowych czeka kilka bardzo malowniczych tras w kierunku Helu i Krokowej.

 

Władysławowo jest również bardzo popularne wśród rodzin z małymi dziećmi, ponieważ zarówno miasto jak i prywatni inwestorzy są przygotowani do zapełnienia czasu wolnego najmłodszym turystom, między innymi dzięki Ocean Parkowi, strzeżonym plażom, lunaparkowi oraz wielu innym atrakcjom.

 

W dni mniej słoneczne turyści mogą zwiedzić okoliczne miasteczka i wsie turystyczne położone na Półwyspie Helskim oraz Trójmiasto, które jest oddalone od Władysławowa zaledwie o 55 km.  

 

Zapraszamy serdecznie